V sredo, 17.6.2026 smo se odpravili na panoramsko vožnjo z električnimi priklopi in kolesi. Zbrali smo se pred društvom, od koder nas je pot vodila preko Stražišča in Bitenj, mimo vojaškega strelišča, vse do cerkve Marijinega Oznanjenja v Crngrobu. Od tam smo se po makadamski cesti spustili do centra Škofje Loke, kjer smo si na trgu pod gradom privoščili kavico. Po okrepčilu smo se zapeljali preko znamenite Hudičeve brvi do Trate, kjer je bil čas za kosilo. Po kosilu smo pot nadaljevali preko Sorškega polja nazaj do sedeža društva.
Please follow and like us:








